آشنایی با تبلیغات گسترده در تلگرام

تبلیغات وسیع ، گسترده یا انبوه

در روش تبلیغات انبوه ، تبلیغات شما بصورت بازدیدی در انبوهی از کانالهای تلگرامی درج خواهد شد. به این صورت که به جای یک کانال تعداد بسیار زیادی از کانالهایی که با ما همکاری دارند تبلیغات شما را در پست آزاد یا آخر کانالهای خود درج نموده و شما به میزان بازدید بنر ، هزینه را پرداخت خواهید کرد.

تبلیغات گسترده یکی از بهترین و باکیفیت ترین روش های تبلیغ حال حاضر در تلگرام و فضای مجازی است که تمامی شرکت ها ، کانالها و افراد به آن روی آورده اند. از محاسن اصلی این نوع تبلیغات می توان به بصرفه بودن و با کیفیت بودن آن را اشاره نمود.
به عنوان مثال اگر شما بخواهید یک کانال را شخصا رزرو نمایید غیر از اتلاف وقت ناشی از هماهنگی با ادمین کانال معمولا چند برابر قیمت تبلیغات انبوه را نیز از شما دریافت خواهند نمود. در صورتی که شما در تبلیغات گسترده یا انبوه ، همان کانال را با حدود یک سوم قیمت رزرو خواهید نمود!
روش کار گسترده نیز به این صورت می باشد که ما به عنوان امین و رابط بین مشتری و ادمینهای تلگرام تبلیغات را از شما تحویل گرفته و بین کانالهای شرکت کننده تقسیم خواهیم نمود و به این صورت تبلیغ شما را صدها و یا هزاران کانال تلگرامی بصورت همزمان درج خواهند نمود.
در ضمن به دلیل شفافیت تبلیغات برای شما تبلیغ دهنده عزیز ، ما لینک گروههای هماهنگی خود با ادمینها را نیز در اختیار شما قرار خواهیم داد تا شما نیز از نزدیک شاهد روند فعالیت ما باشید.
همچنین شما می توانید در صورت نیاز به تبلیغات تخصصی به صورت موضوعی ، ما تبلیغ شما را داخل کانالهایی درج خواهیم نمود که با موضوع کانال شما ارتباط موضوعی داشته باشند. یعنی اگر شما نیاز داشته باشید تا تبلیغ شما داخل کانالهای موضوعی ( از قبیل هنر و ادبیات ، علمی ، فناوری ، نرم افزار و اپلیکیشن ، اطلاعات عمومی ، اجتماعی و سیاسی ، خبری ، مذهبی ، شعر ، تکست و عاشقانه ، پزشکی و سلامت ، زناشویی ، خانواده و زندگی ، ورزشی ، فیتنس و تناسب اندام ، طنز و سرگرمی ، رمان و داستان ، موزیک و فیلم ، بانوان ، زبان خارجه ، فرهنگی و تاریخی ، سفر و توریسم ، روانشناسی و موفقیت ) درج شود ما این امکان را تیم تبلیغاتی میلیاردرها برای شما فراهم نموده است.

روش انجام و رزرو تبلیغات گسترده

شما در وحله اول می بایست نسبت به طراحی بنر خود اقدام نمایید. زیرا در وحله اول باید بنر خود را جهت تایید به مدیر گسترده تحویل دهید. بعد از تایید بنر باید تعرفه ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
تعرفه های گسترده تماما بصورت بازدیدی می باشد و قیمتها فقط با تغییر در محل قرارگیری بنر شما در کانالها متغیر خواهد بود. به عنوان مثال پست آخر کانالها بسیار پربازده تر از پست آزاد می باشد و مسلما هزینه رزرو این پست نیز از پست آزاد گران تر خواهد بود.
بعد از تایید بنر و انتخاب تعرفه ، شما بر اساس بازدید درخواستی می بایست هزینه را واریز نموده تا اولین وقت خالی برای شما رزرو گردد.

انواع تعرفه تبلیغات گسترده میلیاردرها

۱ – پست آخر شبانه

پست چهارم شبانه بنر تکی
هر کا بازدید ۲۰۰۰ تومان

پست سوم شبانه بنر تکی
هر کا بازدید ۲۵۰۰ تومان

پست دوم شبانه بنر تکی
هر کا بازدید ۳۰۰۰ تومان

پست آخر شبانه تک بنر
هر کا بازدید ۶۰۰۰ تومان

پست آخر شبانه ریپلای
هر کا بازدید ۴۵۰۰ تومان

پست آخر شبانه بنر قبل از ریپلای
هر کا بازدید ۵۰۰۰ تومان

پست آخر شبانه بنر + ریپلای
هر کا بازدید ۷۵۰۰ تومان
۲ – پست آزاد روزانه

پست آزاد بنر تکی با ۷ پست محدودیت
هر کا ۳۰۰۰ تومان

پست آزاد بنر + ریپلای با ۷ پست محدودیت
هر کا ۳۸۰۰ تومان

پست آزاد بنر تکی با ۶ پست محدودیت
هر کا ۳۵۰۰ تومان

پست آزاد بنر + ریپلای با ۶ پست محدودیت
هر کا ۴۵۰۰ تومان

💎 پست آزاد بنر تکی با ۷ پست محدودیت
در گروه VIP میلیاردرها( کانالهایی که درج می کنند بالای ۱۰۰ کا میباشند)
هر کا ۳۵۰۰ تومان

نکات:
قیمتهای فوق قیمت مصوب بوده و شما به جهت ترغیب ادمینها و شرکت حداکثری کانالهای فاخر می توانید به صورت اختیاری قیمت را افزایش دهید و تیم تبلیغاتی میلیاردرها نیز از این افزایش قیمت هیچ سودی برداشت نخواهد کرد.

حداقل میزان رزرو در تمامی تعرفه ها ۱۰۰ کا می باشد.

هر کا بازدید معادل ۱۰۰۰ بازدید یا ویو از بنر شما می باشد.

محدودیت ۵ یا ۷ پست به این معناست که به جهت بازدهی بیشتر بعد از بنر شما حداکثر ۵ یا ۷ پست در کانال ها قرار خواهد گرفت.

ریپلای: متنی کوتاه است که حدود دو الی سه خط بوده و عکس ندارد.

بنر: عکس تبلیغاتی با حداکثر ۲۰۰ کاراکتر متن زیر عکس

 

برای مشاهده نمونه تبلیغات اجرا شده تیم تبلیغاتی میلیاردرها ( تبلیغات گسترده میلیاردرها ) روی همین نوشته کلیک کنید

 

برای رزرو تبلیغات گسترده و ارتباط یا مدیر تبلیغاتی میلیاردرها روی این نوشته کلیک کنید

 

پیشنهاد ویژه: اگر به کسب درآمد میلیونی از تلگرام علاقمند هستید کافیست روی جمله ” کسب درآمد از تلگرام ” کلیک کنید.

پاسخ دهید