بهترین روش تبلیغات در تلگرام چیست؟

هر روزه با گسترش فناوری های جدید، نحوه استفاده کاربران از اینترنت ساده تر و ساده تر میشود. تا قبل از اینکه فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی بوجود آیند برای ایجاد یک صفحه شخصی نیاز به تخصص و هزینه های بالایی بود تا اینکه شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک بوجود آمدند. کاربران در عرض چند دقیقه میتوانستند صفحه شخصی خود را با کلی امکانات دیگر به صورت رایگان ایجاد نمایند. این رویه هر روز و هر روز ساده تر شد و همچنین گرایش کاربران به استفاده از گوشی های هوشمند باعث شد تا شبکه های اجتماعی فعالیت خود را در گوشی های هوشمند هر روز بیشتر از دیروز کنند. با از روی کار رفتن وایبر در ایران، کاربران ایرانی به دنبال شبکه ای بهتر و با امکانات فراوان تری نسبت به این شبکه اجتماعی بودند تا اینکه پای تلگرام به این عرصه باز شد. این شبکه اجتماعی با شعار های جنجال برانگیز خود توانست به سرعت کاربران خود را در ایران پیدا کند. هر روز کاربران این شبکه اجتماعی در ایران افزایش یافت و این نرم افزار نیز روز به روز بروزرسانی های خود را افزایش داد تا اینکه امکانی را به نام کانال (Channel) به امکانات خود اضافه کرد و این سرآغاز تحولی بزرگ در این نرم افزار بود.

توسط این امکان، تمامی کاربران میتوانند چیزی شبیه به همان صفحات فیسبوک ولی به سادگی هرچه تمام تر ایجاد کنند. بسیاری از این امکان برای اطلاع رسانی، تعدادی برای ارایه محصولات خود و افراد بسیاری نیز برای کسب درآمد از این امکان جدید تلگرام استفاده کردند.

حال سوال اینجاست که به چه شکلی میتوان درآمدی تضمین شده و بدون دردسر از کانال های تلگرام داشت؟

به طور کلی به ۲ روش میتوان از این کانال ها کسب درآمد داشت. یکی اینکه مستقیما یک تبلیغ را در یک کانال قرار داد که این روش نیز معایب خود را دارد. ما در اینجا به تعدادی از معایب این روش اشاره خواهیم کرد.

با گسترش روش های افزایش اعضای کانال، دیگر نمیتوان تشخیص داد اعضای کانال ها واقعی و فعال میباشند و یا خیر. در این بین ممکن است شما نیز فریب یکی از این کانال ها را بخورید و با سفارش تبلیغات در این کانال ها هیچ بازخوردی دریافت نکنید.

عیب دیگر این روش این است که با وجود تبلیغات در کانال های پربازدید، بازخورد مناسبی از تبلیغات خود دریافت نمیکنید، زیرا این روش به هیچ وجه هدفمند نمیباشد. به طور مثال ممکن است شما تولید کننده یک لباس ورزشی باشید و بخواهید محصولات خود را در کانال های ورزشی تبلیغ کنید. این امر برای شما به این آسانی میسر نخواهد بود و حتی زمانی هم که میسر میشود، شما باید به یک کانال بسنده کنید که این خود عیب بزرگی میباشد.

حال ما چه میکنیم…!؟

تیم تبلیغاتی میلیاردرها با شبکه گسترده تبلیغاتی خود از طرفی با مدیران بسیاری از کانال های تلگرام در موضوعات تخصصی مختلف طرف قرارداد میباشد و از طرف دیگر با ایجاد بستری ضد تقلب با بکارگیری مدیران حرفه ای برای چک تبلیغات امکانی را برای شما کاربران قرار داده است تا بتوانید تبلیغات خود را در کانال های مختلف و با موضوعات گوناگون منتشر کنید و آمار های بازدید خود را به صورت آنلاین و لحظه ای مشاهده کنید…

برای بررسی بیشتر پیشنهاد میکنیم همین الان به مدیر تبم تبلیغاتی میلیاردرها با آیدی @Contact_Managers پیام داده و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوبد.

برای ارتباط با مدیر تیم تبلیغاتی میلیاردها روی همین نوشته کلیک کنید

در صورتی که لینک کار نکرد ایدی @Contact_Managers را کپی و درتلگرام در قسمت سرچ پیست کنید

پاسخ دهید