روش های تضمینی افزایش عضو در تلگرام

روشهای زیادی به جهت افزایش اعضای کانالهای تلگرام منجمله تبلیغات گسترده و تبلیغات به صورت نوتفیکیشن وجود داردکه در ذیل روش افزایش عضو به وسیله نوتفیکیشن توسط تیم تبلیغاتی میلیاردرها را به شما توضیح خواهیم داد.

جذب عضو به صورت تضمینی برای کانالها به روش پاپ آپ ، جوین اجباری ، جوین اجباری هیدن

لازم به ذکر است ما با استفاده از اپلیکیشنهای نصب شده بر روی گوشی کاربران و همچنین تلگرامهای غیررسمی و… این گونه تبلیغات را انجام خواهیم داد.
ادد اجباری معمولی: در روش ادد اجباری معمولی ، افزایش عضو به این صورت می باشد که بدون اینکه کاربران متوجه شوند در کانالهای شما عضو خواهند شد و به همین دلیل اگر بعد از عضویت ، موضوع کانال تلگرامی شما برای آنها جذاب نباشد شاهد ریزش بالای اعضای ادد شده خواهید بود.

ادد اجباری هیدن: این روش شبیه ادد اجباری معمولی بوده با این تفاوت که کاربران ادد شده در قسمت کانالهای اصلی اضافه نمی گردند و در قسمت دیگری با عنوان کانالهای محبوب عضو می شوند که کانال شما در دید مستقیم کاربران نخواهد بود و به همین علت ریزش بسیار پایین آمده و البته شاهد ویوی بسیار ضعیفی نیز خواهید بود.

 

پاپ آپ: در روش پاپ آپ به وسیله انواع اپلیکیشنهای نصب شده روی گوشی کاربران لینک جوین به صورت غیراختیاری برایشان اجرا شده و کاربران داخل گوشی خودشان با سوالی مواجه می شوند که آیا در کانال شما قصد عضویت دارند یا خیر و با اختیار داخل کانال شما عضو می شوند و به همین دلیل کیفیت بالاتری نسبت به ادد اجباری دارد و البته در حین اجرای پاپ آپ ویوی پست آخر کانال بسیار بالا خواهد بود. در این روش اگر موضوع کانال شما جذاب باشد و ریزش نداشته باشید ویوی بالایی را شاهد خواهید بود و در صورت جذاب نبودن موضوع کانال شما برای کاربران شاهد ریزش شدید خواهید بود.

 

برای رزرو تبلیغات و ارتباط یا مدیر تبلیغاتی میلیاردرها روی این نوشته کلیک کنید

پیشنهاد ویژه: اگر به کسب درآمد میلیونی از تلگرام علاقمند هستید کافیست روی جمله ” کسب درآمد از تلگرام ” کلیک کنید.

پاسخ دهید