درباره ما

تیم میلیاردرهای آینده ایران با هدف کسب درآمد هموطنان عزیزمان در سال 95 رسما فعالیت خود را با مدیریت مهندس سروش خادمی آغاز نمود. ایشان در سال 90 زمانی که یک کارمند ساده بودند تصمیم بر تغییر همه جانبه زندگی خود گرفته و در اوج ناباوری اطرافیان با یک ایده ساده و کاربردی و همچنین متفاوت ” صندوق فامیلی ” موفق به تغییر و تحول اساسی در زندگی خود و همچنین اطرافیان خود شدند.

مهندس سروش خادمی در سال 94 کانال میلیاردرهای آینده ایران را به جهت گردآوری مطالب گلچین شده انگیزشی ، ثروت و موفقیت برای مطالعه دوستان صمیمی خود ایجاد نمودند و باز هم در عین ناباوری اطرافیان به دلیل کیفیت بالای مطالب ، پشتکار بالا و همچنین هوش مجازی مهندس سروش خادمی ظرف مدت کوتاهی کانال میلیاردرهای آینده ایران به بزرگ ترین و محبوب ترین کانال انگیزشی کشور تبدیل شد.

در سال 95 ایشان با اتکا به تجربه بالای خود و همچنین با ایده ها و ابتکارات عالی در امر تبلیغات تیم تبلیغاتی میلیاردرها را تاسیس نموده که هم اکنون در زمره بزرگ ترین و با کیفیت ترین تیمهای تبلیغاتی و درآمدزایی در تلگرام در حال فعالیت می باشد و از افتخارات این تیم مشاوره و پیشرفت دادن بسیاری از کانالهای انگیزشی و موفقیت و … کشور می باشد که هم اکنون در حال کسب درآمد میلیونی از تلگرام می باشند.

هم اکنون ایشان در قالب دوره های تخصصی کسب درآمد از تلگرام و ارائه محصولات موفقیت تعداد بسیار زیادی از افراد را به درآمد میلیونی رسانده و بالغ بر 1000 کانال تلگرامی در تیم میلیاردرهای آینده ایران در حال کسب درآمد می باشند.

مهندس سروش خادمی اعتقاد دارد که باید هدف زندگی خود را ” تلاش برای رسیدن به هدف ” تعیین نمایید! و با این روش شما همیشه به هدف اصلی خود رسیده  و همین امر باعث پیشرفت ، شادکامی و احساس رضایت درونی در شما خواهد شد.