ایده و دوره صندوق فامیلی مهندس سروش خادمی

ایده و دوره صندوق فامیلی مهندس سروش خادمی

دسته بندی: - -

قیمت: 50000000 تومان

تعداد نمایش: 445 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 15 آذر 1396

به روز رسانی در: 15 آذر 1396

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

50000000 تومان – خرید

خیلی از دوستان می دونن که مهندس سروش خادمی مدیر کانال میلیاردرهای آینده ایران و همچنین تیم تبلیغاتی و درآمدزایی میلیاردرها در سال 90 با ایده ای متفاوت زندگی خود و خانواده خودشو دچار تغییراتی شگرف کرد. ایده ای تحت عنوان صندوق یا بانک فامیلی که با یک روش و متد خارق العاده و جدید این ایده رو اجرا و خانواده خودشو از رفتن به بانک چه برای وام گرفتن و چه برای سرمایه گذاری بی نیاز کرد!

شاید فکر کنید روش کار مهندس سروش خادمی مثل سایر صندوق های وام قرض االحسنه فامیلی هست که با قرعه کشی انجام می شه و هر ماه اعضای صندوق مبالغی و تحت عنوان شارژ به صندوق واریز می کنند اما این ایده با صندوق های عرف جامعه کاملا متفاوت بوده و تنها در اسم شاید کمی شباهت داشته باشن!

در صندوق وام فامیلی مهندس سروش خادمی اعضاء هر ماه شارژ مشخصی نمی دن و هیچ قرعه کشی به جهت اخذ وام وجود نداره و همچنین اعضا می تونن بدون سقف وام بگیرن و با سرمایه گذاری در این ایده و صندوق بالغ بر 40 درصد سود به سرمایه گذارهای صندوق تعلق می گیره…

اجرای این ایده مناسب افرادی هست که دوست دارن از رفتن به بانک به جهت اخذ وام و همچنین سرمایه گذاری و ایجاد سپرده در بانکها بی نیاز بشن و به راحتی و بدون هیچ فعالیت خاصی به درآمد میلیونی برسن. همچنین اگر شرکت یا کارمند دارید می تونید با اجرای این ایده در بین کارمندان خودتون نیازهای مالی کارمندهای خودتون و برطرف کنید و کارمندهای شما نیز می تونن با سرمایه گذاری در این ایده به سود بالایی دست پیدا کنن و شما نیز از سود بسیار بالایی برخوردار خواهید شد.

خریداران این ایده به مدت 3 ماه به صورت حضوری آموزشهای لازم رو شخصا از مهندس سروش خادمی فرا خواهند گرفت و شما توسط مهندس سروش خادمی کاملا با این روش اجرای این ایده خارق العاده آشنا خواهید شد.

روش اجرای جلسات این دوره نیز کاملا متفاوت بوده و در جلسات تفریحی ، طبیعت گردی و… جلسات برگزار خواهد شد و ضمن آموزش و اجرای ایده یک دوستی صمیمی و نزدیک نیز با مهندس سروش خادمی خواهید داشت.

پس اگه می خوای یک صندوق وام متفاوت در سطح خانواده ، فامیل ، دوستان و شرکتت داشته باشی کافیه با شرکت در این دوره زندگی خودت و اطرافیانتو تغییر بدی و به یک درآمد عالی برسی.

پس از خرید این دوره آیدی تلگرام مهندس سروش خادمی نمایش داده می شه و شما می تونی به جهت هماهنگی زمان و محل برگزاری دوره داخل تلگرام به مهندس خادمی پیام بدید.

 

پاسخ دهید